fbpx

יעוץ משכנתאות מקצועי

אני פה לעזור לך לקנות את בית החלומות שלך

רוצה לקבל משכנתא בתנאים מעולים והתאמה אישית? מלא את הפרטים וקבל שיחת ייעוץ ובדיקה ללא עלות וללא התחייבות

רוצה לעבוד איתי?

איך אני יכול לעזור לך?

משכנתא חדשה

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הכי חשובות ומשמעותיות בחיים. האם הבנק ייתן לכם ייעוץ אובייקטיבי? האם יש לכם את הכלים להשיג את התנאים הטובים ביותר? האם יש לכם את הזמן והרצון להתעסק עם טפסים, בירוקרטיה בנקאית, פגישות בבנק ועוד?

מיחזור משכנתא

מחזור משכנתא הוא הזדמנות לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים של תשלומים לבנקים, על ידי החלפת המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה, בתמהיל חדש של מסלולים וריביות מועדפים ומותאמים יותר ללקוח.

הקמת עסק חדש

משכנתאות מיוחדות

ישנם סוגים שונים של משכנתאות נוספות ובכולם אנו נשמח לטפל עבורכם, למשל משכנתא הפוכה המיועדת לבני הגיל השלישי (למטרות שונות כגון עזרה לבן/בת ברכישת בית), משכנתא לכל מטרה (בשעבוד נכס אפשר לקבל הלוואה בפריסה ארוכה ותנאים טובים בהרבה מהלוואה בנקאית רגילה), משכנתא במחיר למשתכן, משכנתא לעסקים (למשל בכדי לרכוש את המשרד ממנו פועלים) ועוד.

נעים מאד - רו"ח אייל גולדמן

מומחה לגיוס אשראי ומשכנתאות

שמי אייל גולדמן רו"ח במקצועי מעל 15 שנים. בשנים האחרונות התמחתי בתחום גיוס האשראי, בתחילה לעסקים ולאחר מכן גם גיוס משכנתאות לפרטיים.

מאחוריי ניסיון עשיר כחשב ומנהל כספים של חברה בינלאומית, כרואה חשבון כיועץ פיננסי ומלווה עסקים.

הקמתי את GE  – גולדמן ליווי פיננסי מתוך אמונה שכל אדם צריך לקבל ייעוץ וליווי מקצועי בעל ראיה רחבה בתחום הפיננסי, המשכנתאות וגיוס האשראי בכלל.

כיועץ הדבר שהכי חשוב מבחינתי הוא להיות אמין ושקוף מול הלקוח שלי, כמובן שזה לא בא על חשבון המקצועיות. אני רוצה שהלקוחות שלי יקבלו את כל המידע הרלוונטי ממני וכך יוכלו לקבל את ההחלטה הכי מושכלת עבורם.

אשמח מאוד לבדוק אפשרות לעבוד עבורכם על המשכנתא שלכם!

תודה שהקדשתם את הזמן לקרוא את כל המידע בדף הזה,

ומקווה שנשתמע בקרוב 

 

ההתמחות שלי בגיוס משכנתאות

אני מתמחה במתן יעוץ משכנתא אובייקטיבי ובלתי תלוי וביצירת חסכון מקסימלי לנוטלי משכנתאות

אני אחסוך לך זמן, בירוקרטיה, התעסקות מול בנקים וכמובן כסף רב בלקיחת משכנתא

איך אני עושה את זה:

בדיקה יסודית לפני תחילת העבודה

 לפני שאני מתחיל לעבוד עם לקוח אני מבצע בדיקה מקדימה ללא עלות. הבדיקה כוללת בחינה של מסמכי בנק, תלושי שכר, נסח טאבו ומסמכים נוספים לפי הצורך ולאחר מכן שיחה טלפונית עם הלקוח. הניסיון הרב שצברתי  מאפשר לי לזהות את הלקוחות אשר יקבלו משכנתא בוודאות גבוהה ולזהות מקרים בהם יש קושי המצריך טיפול.

בניית תמהיל שמותאם אישית עבורכם

 הניסיון שלי בשילוב עם הבדיקה היסודית שאני עושה מאפשרים לי להתאים תמהיל משכנתא אופטימלי עבורכם. לכל משפחה יש את המאפיינים והצרכים שלה ולכן חשוב להתאים לכל משפחה את התמהיל. למשל, אם אתם מתכוונים למכור את הבית עוד 5 שנים, אז אתאים לכם את התמהיל המדויק לכם. הידע והניסיון שלי הם היתרון שלך והם אלו שמביאים אותך להצלחה.

מו"מ מול הבנקים

 רכישת נכס הינו תהליך מורכב ממילא ולקיחת משכנתא מחייבת אתכם להכיר את "השפה הבנקאית" ולדעת מה הבנק בכלל מסוגל לתת ומה לא ניתן לקבל.. לי יש את הידע והניסיון לעשות את זה הכי טוב שאפשר עבורכם! להשיג את התנאים הטובים ביותר כדי שהרווח הגדול יהיה שלכם ולא של הבנק.

ליווי מלא לכל אורך התהליך

הלקוחות שלי פוגשים את הבנק רק כשהם מגיעים לחתום על המשכנתא!! אנחנו מבצעים את כל התהליך והמשא ומתן מול הבנקים, עד לקבלת אישור משכנתא סופי והגעה לחתימה על מסמכי המשכנתא בבנק ועד לקבלת הכסף.

פתרונות מימון נוספים

 במהלך  הבדיקה הראשונית והסינון שאני עושה אני מזהה אפיקי גיוס משכנתא נוספים היכולים להתאים לכם מלבד הבנק ומציע זאת ללקוח. ולעתים אני מגיש ומלווה לקוח לקרנות וגופים נוספים פרט לבנק, ללא עלות נוספת וזאת כמחווה שירותית ללקוחותיי. המשרד שלי מתמחה במתן פתרונות מימון, יש לנו יכולות וידע רחב המביאים למציאת הפתרון הנכון ביותר עבורך.

ליווי וייעוץ גם לאחר קבלת המשכנתא

קבלת המשכנתא היא לא הסוף, הרי אנחנו משלמים את המשכנתא לאורך שנים רבות ועוברים שינויים בתא המשפחתי, בהכנסות, ביכולות הכלכליות ועוד. גם תנאי הריבית והמדד משתנים. לכן – אני בוחן לאחר זמן את כל המשכנתאות שגייסתי ובודק את האפשרות למחזר ולחסוך לכם כסף נוסף. אני גם אייעץ לכם אם השינויים שעברתם אתם מצריכים שינוי במשכנתא שיכול לעזור לכם עוד.

לקוחותיי נהנים מחסכון רב בעלות המשכנתא! מלא את הפרטים וקבל שיחת ייעוץ ללא עלות או התחייבות

יש לי שאלה?

השתדלתי לענות מראש על רוב השאלות הנפוצות וריכזתי עבורך את התשובות למידע נוסף תמיד אשמח לעזור ומזמין אותך ליצור איתי קשר

קוראים לזה אחוזי המימון, כלומר כמה אני יכול לקבל ביחס לשווי הדירה שאני רוצה לרכוש? התשובה היא שאם אין לי דירה אני יכול לקבל עד 75% משווי הדירה שאני רוכש. אם כבר יש לי דירה ואני רוצה לרכוש עוד אחת מבלי למכור את הראשונה – אני יכול לקבל עד 50% משווי הדירה. אם אני מצהיר שאני מתכוון למכור את הדירה הנוספת – אוכל לקבל עד 70% משווי הדירה החדשה.

שפיצר וקרן שווה הן שיטות חישוב – לוח סילוקין  – לאיך המשכנתא תיפרע. לוח שפיצר – קובע שהתשלום החודשי קבוע (כל עוד אין עלייה במדד / ריבית), כל חודש מחזירים את אותו הסכום. קרן שווה – ההחזר על הקרן נשאר קבוע, אבל סך ההחזר על ההלוואה יורד כל חודש. מה עדיף לי? זאת כבר שאלה אינדיבידואלית, בשיטת קרן שווה ההחזר החודשי בהתחלה גבוה, אבל הולך ויורד לאורך חיי המשכנתא והיתרון במסלול זה הוא שבסיכומו של דבר נשלם פחות כסף לבנק (על ריביות), החיסרון הוא שהתשלומים גבוהים יותר בהתחלה. הלוח סילוקין הנפוץ יותר הוא שפיצר בגלל התשלום החודשי הקבוע.

אין מחיר שהוא קבוע בשוק. המחירים נעים בין 5 אלף ש"ח ל 10 אלף ש"ח, תלוי במורכבות העסקה ותלוי ביועץ. ישנם גם מחירים גבוהים יותר לתיקים מאוד מורכבים (או שפשוט מדובר ביועץ לא הוגן). ההמלצה היא להיפגש עם היועץ ולהתרשם ממנו באופן אישי ובכל מקרה לא לשלם מחירים שאינם הוגנים.

אז גם במקרה הזה, אין מסלול שהוא בהכרח הכי משתלם, בדרך כלל מסלול בתנאי ריבית טובים יותר יגלם סיכון גבוה יותר ולהפך. חשוב להבין שאין לנו דרך לנבא את השינויים בריבית ובמדד לאורך השנים. המסלולים ובכלל תמהיל המשכנתא צריך להיות מותאם אליך ולקחת בחשבון גם את הסיכונים בכל מסלול. יועץ טוב חייב להסביר ללקוח את היתרונות והחסרונות בכל מסלול. בשנים האחרונות מסלול הפריים הוא הכי משתלם, אך כאמור זה יכול להשתנות.

טוב, אז כמובן שאין תשובה מוחלטת לזה. חשוב להבין שיועץ המשכנתאות של הבנק – הוא עובד הבנק ודואג לאינטרס של הבנק. אז התשובה לשאלה הזו היא תלויה עד כמה אתם רוצים ללמוד את תחום המשכנתאות, להבין את המסלולים והריביות, לעבור בבנקים השונים ולעשות מו"מ על תנאי המשכנתא. אם זה מתאים לכם, תוכלו לקחת משכנתא בעצמכם ולחסוך את עלות היועץ. אם לא, אז ברור שיועץ טוב יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ומעלה, היות וזה תחום התמחותו והוא יתאים את תמהיל המשכנתא עבורכם וידע לקבל את התנאים הכי טובים בבנקים. כמובן שחשוב לבחור יועץ מקצועי ואמין.

לקוחות מספרים עלי

הנה כמה דוגמאות למה שלקוחות שלי כתבו לנו:

יש לך שאלה? אשמח לעזור

לקבלת המדריך נא למלא את הפרטים